Search
Close this search box.

Kolekcja SLANT

Filtruj wg ceny

Filtruj wg ceny

Filtry

Wysokość
Głębokość
Szerokość

Ostatnio oglądane

Produkty kolekcji SLANT

SLANT to autorska mini kolekcja reprezentująca styl nowoczesny. Jego charakterystyczną cechą są skośne elementy mebli. Składa się z szafki RTV oraz stolika kawowego tworząc spójną całość. Idealnie sprawdzi się przy urządzaniu wyjątkowego kącika multimedialnego. 

Produkty kolekcji SLANT

Meble w stylu nowoczesnym - kolekcja SLANT

Aranżowanie wnętrz w stylu nowoczesnym jest obecnie bardzo popularne i powszechnie stosowane. Styl nowoczesny wyróżniają głównie geometryczne kształty, skośne elementy i bardzo nowoczesny design. W naszej ofercie posiadamy mini kolekcję wyjątkowych mebli, w której skład wchodzą szafki RTV oraz stoliki kawowe. Dzięki temu mini zestawowi stworzysz w swoim salonie nowoczesne miejsce do spędzania swojego wolnego czasu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Aranżacje w nowoczesnych wnętrzach

Wnętrza utrzymane w nowoczesnym stylu wyróżniają się niezwykle wyjątkowym charakterem, głównie dzięki wyposażeniu oraz odpowiednio dobranej kolorystyce. Najczęściej są to jasne ściany i otwarte przestrzenie, w których – zależnie od indywidualnych preferencji – panują ciemne lub jasne kolory mebli. Nowoczesne wnętrza często utrzymywane są w kolorach szarości i bieli. Warto wiedzieć, że niezależnie od tego, na jaki kolor mebli się zdecydujesz, pozostaną one bardzo eleganckie i stylowe, dzięki swej wyjątkowej formie.
W nowoczesnych wnętrzach dużą rolę odgrywa także nowoczesne oświetlenie, które powinno być stonowane i harmonijne. Dużą rolę odgrywa także dobór dodatków i dekoracji, dodających wyjątkowego charakteru wnętrzom.

Nowoczesne meble - styl, wygoda i funkcjonalność

Meble nowoczesne są obecnie najczęściej wybierane do aranżacji wnętrz. Dotyczy to nie tylko stylu nowoczesnego samego w sobie, ale także wielu pokrewnych – loftowego, industrialnego czy eklektycznego. W zależności od tego, na który konkretnie styl się decydujesz, możesz dobierać konkretne charakterystyczne elementy. Podstawowy styl nowoczesny charakteryzuje się głównie minimalizmem i prostotą, a ilość zdobień jest ograniczona do minimum. Naturalne materiały, takie jak drewno, oraz geometryczne kształty są bardzo charakterystyczne i doskonale sprawdzą się do aranżacji wielu wnętrz. Natomiast niezależnie od wybranego stylu, meble powinny być przede wszystkim funkcjonalne i zapewniać wygodę użytkowania.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mebli, dzięki którym dopasujesz poszczególne elementy do wybranego dla siebie stylu! Sprawdź również inne kolekcje, w których znajdziesz także komody, modne witryny, a także biurka drewniane do domowego biura!