Kolekcja LOFTOVE

Z myślą o rzeszy zwolenników industrialnych klimatów stworzyliśmy kolekcję LOFTOWE. Zadziwiające jest jak zmiana nóżek potrafi przeobrazić cały charakter mebla. Zgadza się, loftove to bliźniacza kolekcja do SKANDI, ale na metalowych nóżkach hairpin legs. Rzemieślniczy styl nóżek i prosta bryła mebli to główne cechy charakteryzujące tą kolekcję. 

Produkty kolekcji LOFTOVE

Wyświetlanie 1–16 z 37 wyników

Meble w stylu loftowym - kolekcja LOFTOVE

Loftowe meble cieszą się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących interesującego designu oraz praktycznych rozwiązań dla swojego mieszkania. Styl loftowy łączy styl industrialny z minimalizmem, co daje efekt surowości i elegancji. Meble loftowe są często wykonane z naturalnych materiałów, takich jak lite drewno dębowe. Metalowa podstawa lub metalowe nogi dodają meblom loftowym niezwykle wyjątkowego charakteru. Sprawdź, jakie meble oferujemy w tej kategorii!

Meble loftowe - nowoczesne meble loftowe z drewna i metalu

Styl loftowy, mimo tego, że jest kojarzony ze stylem industrialnym, można także z powodzeniem łączyć z elementami w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Dzięki temu można zyskać nowoczesne, a zarazem przytulne wnętrze.
W ofercie mebli loftowych znajdziesz szeroki wybór mebli w nowoczesnym stylu, wykonanych z naturalnego drewna i skomponowanych z metalowymi nogami. Wyróżniamy tutaj między innymi stoliki kawowe, szafki RTV czy komody. Są one dostępne w wielu rodzajach i stylach, co pozwala dostosować je do swoich potrzeb i wnętrza.

Meble w stylu loftowym w różnych stylach wnętrza

Aranżując lokale mieszkalne w stylu loft, bardzo często wykorzystuje się industrialne meble, które łączą w sobie elementy litego drewna dębowego i metalu. Są to niezwykle praktyczne meble, które nadają wnętrzom wyrazistego charakteru. Aranżacje wnętrz w stylu loftowym świetnie sprawdzą się dla osób, które lubią ciemne kolory i elementy metalu w meblach.
Warto postawić na minimalistyczne meble loftowe lub bardziej ekstrawaganckie meble industrialne, które wyróżnia nie tylko interesujący design, ale także charakteryzują się funkcjonalnością i trwałością. Wszystkie meble loft są starannie wykonane z wytrzymałych materiałów, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez obaw o uszkodzenia mechaniczne.