Kolekcja SLANT

Produkty kolekcji SLANT

SLANT to autorska mini kolekcja reprezentująca styl nowoczesny. Jego charakterystyczną cechą są skośne elementy mebli. Składa się z szafki RTV oraz stolika kawowego tworząc spójną całość. Idealnie sprawdzi się przy urządzaniu wyjątkowego kącika multimedialnego. 

Produkty kolekcji SLANT

Meble w stylu nowoczesnym - kolekcja SLANT

Aranżowanie wnętrz w stylu nowoczesnym jest obecnie bardzo popularne i powszechnie stosowane. Styl nowoczesny wyróżniają głównie geometryczne kształty, skośne elementy i bardzo nowoczesny design. W naszej ofercie posiadamy mini kolekcję wyjątkowych mebli, w której skład wchodzą szafki RTV oraz stoliki kawowe. Dzięki temu mini zestawowi stworzysz w swoim salonie nowoczesne miejsce do spędzania swojego wolnego czasu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Aranżacje w nowoczesnych wnętrzach

Wnętrza utrzymane w nowoczesnym stylu wyróżniają się niezwykle wyjątkowym charakterem, głównie dzięki wyposażeniu oraz odpowiednio dobranej kolorystyce. Najczęściej są to jasne ściany i otwarte przestrzenie, w których – zależnie od indywidualnych preferencji – panują ciemne lub jasne kolory mebli. Nowoczesne wnętrza często utrzymywane są w kolorach szarości i bieli. Warto wiedzieć, że niezależnie od tego, na jaki kolor mebli się zdecydujesz, pozostaną one bardzo eleganckie i stylowe, dzięki swej wyjątkowej formie.
W nowoczesnych wnętrzach dużą rolę odgrywa także nowoczesne oświetlenie, które powinno być stonowane i harmonijne. Dużą rolę odgrywa także dobór dodatków i dekoracji, dodających wyjątkowego charakteru wnętrzom.

Nowoczesne meble - styl, wygoda i funkcjonalność

Meble nowoczesne są obecnie najczęściej wybierane do aranżacji wnętrz. Dotyczy to nie tylko stylu nowoczesnego samego w sobie, ale także wielu pokrewnych – loftowego, industrialnego czy eklektycznego. W zależności od tego, na który konkretnie styl się decydujesz, możesz dobierać konkretne charakterystyczne elementy. Podstawowy styl nowoczesny charakteryzuje się głównie minimalizmem i prostotą, a ilość zdobień jest ograniczona do minimum. Naturalne materiały, takie jak drewno, oraz geometryczne kształty są bardzo charakterystyczne i doskonale sprawdzą się do aranżacji wielu wnętrz. Natomiast niezależnie od wybranego stylu, meble powinny być przede wszystkim funkcjonalne i zapewniać wygodę użytkowania.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mebli, dzięki którym dopasujesz poszczególne elementy do wybranego dla siebie stylu! Sprawdź również inne kolekcje, w których znajdziesz także komody, modne witryny, a także biurka drewniane do domowego biura!