Zwroty

Zwroty produktów

ZWROTY

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie internetowym podlegają zwrotowi.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w sklepie internetowym w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

WAŻNE: Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ. Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres mailowy reklamacje@mebset.pl

Jeżeli otrzymali Państwo zakupioną rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Wadowicka 56, 34-100 Tomice możliwie jak najszybciej.

W przypadku zwrotu produktu zwracamy Państwu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia produktu. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przesyłki do naszego magazynu.

WAŻNE: Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że zostanie wyrażona wyraźna zgoda na inne rozwiązanie. Koszty odesłania zwracanego produktu do magazynu MEBSET ponosi klient. Prosimy o dokładne zapakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Proszę pamiętać, aby przed odesłaniem towaru do sklepu właściwie go zabezpieczyć co pozwoli uniknąć ewentualnych obniżeń wartości odesłanego towaru w przypadku uszkodzeń w czasie dostawy oraz wysokości zwracanej wpłaty.  Jeżeli okaże się, że zwracany towar nosi ślady użytkowania, montażu, lub niewłaściwego zapakowania odesłanego produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru produktu, wartość zwrotu będzie proporcjonalnie zmniejszona do stopnia zużycia towaru.

Więcej informacji na temat zwrotów i odstąpienia od umowy znajduje się w regulaminie.